AntyReklama

Wypożyczalnia aut Rzeszów — przybyło samochodów!

Jako wypożyczalnia aut w Rzeszowie, bardzo często chwalimy się tym, że nasze auta są najnowszymi modelami rynkowymi! W końcu jest czym… Biorąc pod uwagę, że nasze samochody to niemowlaki w dziedzinie motoryzacji! Nie inaczej jest tym razem!

Do naszej floty niedawno trafiła nowa wersja Toyoty Corolli. To idealny model dla osób ceniących sobie niskie koszty ponoszone przy wypożyczeniu pojazdu. Nie tylko biorąc pod uwagę kwestię spalania! Warto też zwrócić uwagę że taki pojazd można wypożyczyć już za 85zł /doba. Model o pojemności 1,6 l i mocy 136 koni mechanicznych jest już gotowy do jazdy! Osoby mające ochotę wypożyczyć właśnie ten model, zapraszamy do kontaktu w zakładce Wypożyczalnia aut Rzeszów — kontakt.

 

Wypożyczalnia aut Rzeszów - wypożycalnia samochodów - rent cer

Wszelkie informacje odnośnie do pojazdu, jego wyposażenia oraz cennika wypożyczenia znajdą się na jego indywidualnej karcie:

Wypożyczalnia aut Rzeszów — Toyota Corolla (Benzyna, Manualna skrzynia biegów)

Wypożyczalnia aut Rzeszów — nie tylko Corolla wśród nowych samochodów!

Jeśli szukacie Państwo czegoś mniejszego, ale równie niezawodnego — mamy dobre wieści! Do nowych aut, które oferujemy w RENT ER — wypożyczalnia aut Rzeszów, dołączył także Toyota AYGO x-play z automatyczną skrzynią biegów. To małe i niezawodne auto, któremu nie będą straszne wąskie uliczki z małą ilością miejsca parkingowego. Wypożyczyć go można u nas już od 65zł za dobę.

wypożyczalnia samochodów Rzeszów

wypożyczalnia aut Rzeszów

Wszelkie informacje odnośnie do pojazdu, jego wyposażenia oraz cennika wypożyczenia znajdą się na jego indywidualnej karcie:

Wypożyczalnia aut Rzeszów — Toyota AYGO X-PLAY (Automatyczna skrzynia biegów)

Wypożyczalnia aut Rzeszów — Kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o ofertę na wynajem samochodu w mieście Rzeszów — zapraszamy do kontaktu.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów — Formularz kontaktowy

lub

Wypożyczalnia aut Rzeszów – Facebook