AntyReklama
Busy osobowe
Busy osobowe
Busy osobowe
Busy osobowe
Busy osobowe
Busy osobowe

Wynajem busów osobowych Rzeszów

Oferujemy wynajem busów osobowych. Dysponujemy szeroką flotą komfortowych i ekonomicznych pojazdów mogących pomieścić do 9 osób. Warto zaznaczyć, że nasze busy posiadają bogate wyposażenie. Mowa tu zarówno o elementach bezpośrednio wpływających na komfort podróżujących – tempomacie, klimatyzacji czy radiu na bluetooth, jak i tych ułatwiających sprawne i niedrogie pokonywanie trasy – dynamicznym silniku i stosunkowo niskim poziomie spalania. Oferujemy również wynajem busów dostawczo-osobowych, mogących pomieścić 7 osób.

Wynajem busów Rzeszów

BUS 9 OSOBOWY

Renault Trafic GRAND PASSENGER

od 195 zł / dobę brutto

BUS 8 OSOBOWY

Toyota PROACE VERSO LONG FAMILY AUTOMAT

od 219 zł / dobę brutto

BUS DOSTAWCZO-OSOBOWY BRYGADOWY

Renault MASTER 7 OSOBOWY

od 219 zł / dobę brutto

Jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą? Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Wynajem busa na dalekie podróże

Jeśli szukają Państwo na wynajem busa na daleką podróż, to również serdecznie zapraszamy do współpracy. Posiadanie naprawdę szerokiej floty busów pozwoli nam przygotować dla Państwa pojazd dostosowany do Waszych potrzeb. Oferujemy wyjątkowo komfortowe busy z szerokimi fotelami i sporą ilością miejsca na nogi. Im dłuższa podróż, tym większe jej koszty, dlatego zaproponujemy Państwu pojazd, który na dłuższym dystansie spali najmniej paliwa.

Tani 7-osobowy bus na wypożyczenie

W naszej ofercie dostępne są busy o różnej pojemności. Wśród nich są również pojazdy mogące pomieścić 7 osób. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem takiego busa, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Sporą zaletą tego segmentu naszej działalności, podobnie jak w przypadku innych busów, jest niska cena. Tani 7-osobowy bus na wypożyczenie jest na wyciągnięcie ręki, niezależnie od tego czy potrzebują Państwo samochodu stricte pasażerskiego czy połączenia busa osobowego z dostawczym.

Busy dla pracowników na wynajem

Jeśli szukają Państwo pojazdów dostosowanych do transportu pracowników, to wypożyczalnia samochodów Rent-Er jest miejscem, które pomoże rozwiązać ten problem. Posiadamy szeroką flotę pojazdów, także tych dedykowanych codziennym dojazdom na miejsce i z miejsca pracy. Oferujemy ekonomiczne i wygodne pojazdy w wyjątkowo korzystnych cenach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Rent-Er pozwoli Państwu zoptymalizować koszty codziennego transportu pracowników i błyskawicznie zaopatrzy Was w odpowiednie pojazdy.