AntyReklama

Wypożyczenie samochodu w Rzeszowie – Czytaj poniżej:

Wypożyczenie samochodu w Rzeszowie

Wiele osób, które poszukują wypożyczalni samochodów w Rzeszowie (między innymi), zastanawia się nad tym, ile należy wydać, aby wypożyczyć swoją ulubioną markę czy nawet model. Ciężko jest określić jednoznacznie koszt wypożyczenia auta, jednak po określeniu poszczególnych oczekiwań, jesteśmy w stanie dobrać dla klienta odpowiednią ofertę.

Jak każda wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie i okolicach, staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z oferty do nich kierowanej. To właśnie dlatego, zarówno na naszej stronie, jak i pozostałych kanałach informacyjnych można sprawdzić aktualne cenniki poszczególnych pojazdów dostępnych w naszej flocie.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Rzeszowie

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Rzeszowie

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Rzeszowie

Jak już wspomnieliśmy, na koszt wypożyczenia samochodu w Rzeszowie ma wpływ kilka czynników, które postaramy się przybliżyć poniżej:

 • Klasa wypożyczanego pojazdu
  Oczywistym jest fakt, że zarówno samochody używane, jak i te salonowe, można zakupić w bardzo zróżnicowanych cenach. To właśnie klasa pojazdu ma główny wpływ na to, jaki to koszt. Podobnie jest w naszej wypożyczalni samochodowej, która oferuje zarówno klasyczne pojazdy, jak i te spełniające oczekiwania bardziej wymagających reflektantów.
 • Czas, na jaki chcemy wypożyczyć pojazd
  Drugim w chronologii czynnikiem jest właśnie czas wypożyczenia pojazdu. Oczywiste jest to, że wynajmując jeden z naszych pojazdów na jeden dzień, będzie to inny koszt, niż dla porównania pożyczając go na tydzień czy dłużej.
 • Ilość ma znaczenie
  Bardzo często otrzymujemy zapytania o możliwość wypożyczenia kilku pojazdów tej samej marki, a nawet modelu. Oczywiście jesteśmy w stanie sprostać takiemu zapotrzebowaniu, jednak w takim przypadku zawsze prosimy o kontakt zdecydowanie wcześniej. W przypadku wypożyczenia kilku pojazdów jednoczęśnie nie ma znaczenia czy są to modele identyczne, czy po prostu kilka wybranych egzemplarzy — w obu przypadkach jesteśmy skłonni negocjować cenę końcową w oparciu m.in. o wspomniane tutaj czynniki.
 • Nowy klient a wracający
  Chcąc podziękować tym którzy do nas wracają, przyznajemy indywidualne rabaty. To jeden z ostatnich głównych czynników, które mają największy wpływ na końcową cenę wypożyczenia samochodu.

Jeszcze nie jeździłeś naszymi samochodami? Zapoznaj się z naszą flotą:

Wypożyczalnia samochodów osobowych — flota

lub w przypadku chęci wypożyczenia busów zarówno tych z większą ilością miejsc dla pasażerów, jak i tych uznawanych za busy dostawcze:

wypożyczalnia busów osobowych i dostawczych — Rzeszów — flota

Zapraszamy także do naszego oficjalnego kanału na facebook:

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie – facebook

wypożyczenie samochodu w Rzeszowie

wypożyczenie samochodu w Rzeszowie