AntyReklama

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów – Poznaj najpopularniejsze mity o interesie “rent carowym”!

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów — na początek?

O tym, jak bardzo popularnym stał się tzw. car rental, nie musimy wspominać. Wypożyczalnie samochodowe z roku na rok pojawiają się już w coraz mniejszych miejscowościach, co świadczy o tym, że lokalizacje w przypadku wypożyczenia samochodu osobowego czy busa dostawczego nie ma najmniejszego znaczenia. Przylatujesz na lotnisko w Rzeszowie, Krakowie lub innych miastach? Wypożyczalnia znajdzie się nie tylko za przysłowiowym rogiem, ale już na terenie lotniska!

Każde większe czy mniejsze miasto, posiada przynajmniej kilka wypożyczalni. W przypadku rent-er.pl istnieje możliwość dotarcia na lotnisko Rzeszów — Jasionka w niecały kwadrans. Dzięki temu możemy stwierdzić, że lokalizacja naszej car rentalowej oferty jest zdecydowanie warta uwagi. Wybrałeś się w podróż za pośrednictwem Polskich Kolei Państwowych? To świetnie! Znajdujemy się raptem 3 minuty drogi od przystanku PKP Rzeszów Główny.

Znalazłeś się w Rzeszowie i nie masz czym poruszać się w mieście? Nasze samochody osobowe oraz busy, dotrą na PKS Rzeszów Główny w kilka minut! W mieście Rzeszów wszystkie drogi prowadzą do Rent-er.pl.

Reasumując… Wypożycz samochód w rent-er.pl — wypożyczalnia samochodów w mieście , a my możemy podstawić auto pod umówione miejsce w Rzeszowie.

 

Kilka faktów i mitów o wypożyczalniach samochodów — Wypożyczalnia samochodów Rzeszów!

Bardzo duży odsetek ludzi boi się wypożyczać samochody ze względu na mity, które powodowały, że usługi typu rent car stawały się owiane złą sławą. Czy obawy mają jakiekolwiek podstawy? NIE! Poniżej zaprezentujemy najczęstsze historie przekazywane pomiędzy ludźmi, którzy prawdopodobnie nie mieli przyjemności korzystać z usług choćby wypożyczalni samochodów rent-er.plwypożyczalnia samochodów w mieście Rzeszów. 🙂

A więc zaczynajmy!

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Tani wynajem samochodu? To nie możliwe… – Wypożyczalnia samochodów Rzeszów odpowiada: MIT!

W przypadku naszej wypożyczalni, ceny dobowe samochodów za jedną dobę to nawet 55zł. Czy jest to wygórowana cena za sprawne, nowe i przede wszystkim niezawodne samochody? Odpowiedź może być jednoznaczna!

Wynajem dla firm, a nie dla klientów indywidualnych? – Wypożyczalnia samochodów w mieście Rzeszów odpowiada: MIT!

Auta w naszej wypożyczalni wynajmujemy nie tylko firmom. Na naszą ofertę oraz usługi z nią związane, mogą liczyć także klienci indywidualni. Nie ma znaczenia czy interesuje Was:

  • Krótkoterminowy wynajem samochodów
  • Średnioterminowy wynajem samochodów
  • Długoterminowy wynajem samochodów.

Nie wymagamy zaświadczeń o prowadzeniu działalności gospodarczej. Każda z naszych ofert, kierowana jest do wszystkich klientów!

Wynajem samochodu jest równoznaczne z ogromem formalności. – Wypożyczalnia samochodów w mieście Rzeszów odpowiada: MIT!

W wypożyczalni samochodów rent-er stawiamy na wygodę klienta. Ograniczamy wszelkie formalności do kompletnego minimum. Dzięki temu niezbędne informacje w przypadku wypożyczenia auta otrzymamy od ręki, a klient w kilka minut otrzyma kluczyki do auta, po które wybrał się do rent-er.plwypożyczalnia samochodów Rzeszów.

Wypożyczalnia samochodów posiada tylko samochody osobowe. – Wypożyczalnia samochodów w mieście Rzeszów odpowiada: MIT!

W ofercie naszej wypożyczalni, w której pobliżu, jak już wspomnieliśmy, znajduje się lotnisko Rzeszów — Jasionka, znajdą Państwo nie tylko samochody osobowe. Mamy do zaoferowania również możliwość wypożyczenia samochodów typu BUS oraz SUV.

Kaucja, którą należy wpłacić, jest duża i z reguły nie wraca. – Wypożyczalnia samochodów w mieście Rzeszów odpowiada: MIT!

O ile wypożyczenie auta bez kaucji nie jest możliwe, o tyle kwestia jej zwrotu jest dla nas oczywista. Jeśli nasz samochód wraca w stanie identycznym, jaki został Państwu wypożyczony, nie mamy podstaw, by kaucji nie zwracać. W takim przypadku zatem wraca ona w 100% i dorzuconym ogromnym uśmiechem naszej kadry! Mimo wszystko, podczas wypożyczenia pojazdu, wartość kaucji to tak zwana setna część wartości pojazdu.

Wypożyczalnia aut Rzeszów — kontakt

Szukacie kontaktu do wypożyczalni samochodów w Rzeszowie? Napisz lub zadzwoń na dane wskazane w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy również do śledzenia nas na naszym oficjalnym fanpage: Wypożyczalnia samochodów Rzeszów – rent-er.pl – Facebook