AntyReklama

Jeśli poszukują Państwo busów osobowych lub towarowych, to świetnie trafiliście. W naszej ofercie znajduje się wynajem busów w Rzeszowie i okolicach. Ważnym aspektem jest to że nasza wypożyczalnia busów w Rzeszowie posiada w pakiecie z pojazdem, posiada pakiet ubezpieczeń. Nasza wypożyczalnia busów to przede wszystkim nowoczesność. Nasze busy mają klimatyzację i należą do najnowszych modeli rynkowych. W związku z tym notorycznie wymieniamy je na najnowsze modele.

wypożyczalnia busów rzeszów

Oferowany wynajem busów w Rzeszowie odbywa się na przejrzystych zasadach oraz przy atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy takimi autami jak:

 

Wynajem busów w naszej wypożyczalni samochodowej to oferta szyta na miarę. Istnieje możliwość wypożyczenia busa na trasy międzynarodowe. Co ważniejsze, istnieje opcja „no limit” dla ilości przejechanych kilometrów. Dzięki tej opcji nie muszą Państwo liczyć się z dodatkowymi opłatami.

Wypożyczanie busów to u nas czysta przyjemność. Nasza flota jest do Państwa dyspozycji 24/h! W razie zdarzeń drogowych nigdy nie zostawiamy Państwa samych! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, z przyjemnością udzielamy na nie odpowiedzi.

wypożyczalnia busów rzeszów

Wypożyczalnia busów Rzeszów — Do jakich celów:

  • przewóz osób w kraju i za granicą,
  • wyjazdy grup zorganizowanych (wycieczki szkolne, firmowe itp.),
  • transport pracowników (jednorazowy, regularny),
  • przewóz osób niepełnosprawnych,
  • przewóz ładunków, logistyka krajowa i międzynarodowa,
  • przesyłki kurierskie,
  • przeprowadzki,
  • prowadzenie działalności usługowej,

oraz wielu innych! Podsumowując… U nas wypożyczą Państwo busy w każdym celu!

Wypożyczalnia busów Rzeszów — Zawsze czyste:

O wypożyczane busy w naszej wypożyczalni, dbamy tak, że za każdym razem można odnieść wrażenie, jakby wyjechały z salonu. Wszystkie nasze busy są oddawane do zaprzyjaźnionej, profesjonalnej Myjni samochodowej w Rzeszowie.

Na koniec pragniemy polecić ich usługi z zakresu Pranie Tapicerki Samochodowej w Rzeszowie. Podobnie Prawdopodobnie są w tym najlepsi ponieważ zawsze możemy na nich polegać!